?> Nieuw bestelproces kleding SVH

 

 

 

 

 

 

 TRAINING GAAT DOOR

Nieuw bestelproces kleding SVH

Beste leden,

 

De afgelopen jaren hebben we als club samengewerkt met FreeKick voor het leveren van de clubkleding van SVH. In de zomer heeft FreeKick aangegeven de samenwerking niet op deze manier te willen voortzetten. Dat betekende dat SVH op zoek moest naar een oplossing voor alle clubkleding.

 

Voortaan aanschaffen bij SVH

Het vinden van een bij SVH passende oplossing heeft even tijd gevergd, niet in de laatste plaats omdat we graag met het merk Quick verder willen. Vanaf het begin heeft Quick met ons meegedacht en zijn we samen tot een goede oplossing gekomen. Voortaan kun je alle clubkleding bij SVH aanschaffen.

 

Wedstrijdkleding niet in alle maten op voorraad

Er is echter 1 maar. En dat is dat niet alle maten wedstrijdkleding op voorraad zijn. We proberen hier tijdelijke oplossingen voor te vinden, bijvoorbeeld door teams voorlopig in een reserve tenue te laten spelen. Of door teams in het zwarte trainingstenue te laten spelen.

Overige kleding, zoals trainingspakken en trainingssets, zijn op voorraad en kunnen binnen een week geleverd worden.

 

Hoe moet ik nu kleding bestellen?

Voor de komende weken kun je via de website je bestelling plaatsen. Daar vindt je de artikelen, prijzen en kun je door het sturen van een e-mail je bestelling doorgeven. De bestelling wordt bij SVH geleverd. Zodra je artikelen binnen zijn krijg je van ons een afhaalbericht. Bij het afhalen van je bestelling dien je direct te betalen (pin of contant). Als het proces goed is opgestart en Quick de voorraad heeft aangevuld, zal er een webshop geïnstalleerd worden voor de bestellingen. Zodra dit gereed is, worden jullie daar over geïnformeerd.

Heb je wat nodig mail dan naar  kleding@svh-voetbal.nl

  

Namens het bestuur

Martijn de WeerdVolgende thuis wedstrijd:

 SVH 1 - HMSH 1 

Wanneer:

Zondag 22 april

Hoe laat:

14:00 uur 

Waar:

Noordweg 74 2548 AC Den Haag

zondag 1

Buienradar

 Komende 2 uur