?> betalingen Ooievaarspas gaat wel door vanavond

 

 

 

 

 

 

 TRAINING GAAT DOOR

betalingen Ooievaarspas gaat wel door vanavond

ooievaarspas

 

Voor leden die de contributie betalen met een Ooievaarspas kunnen dit doen op Donderdag 24 augustus of Woensdag 30 augustus; 18:30 - 20:00 uur in het clubgebouw. Neem een geldige ooievaarspas en legitimatie mee.

Leden die niet met de Ooievaarspas betalen, ontvangen een betalingverzoek van de contributie via ClubCollect. Heb je nog niets ontvangen van ClubCollect stuur dan een mail aan de penningmeester

De hoogte van de contributie kunt u terug vinden onder Lidmaatschap klik daar op tabblad:  Contributie seizoen 2017 -2018

We willen iedereen er nog op wijzen dat de contributie voor 1 september a.s, en voor de aanvang van de wedstrijden moet zijn voldaan. Of wanneer je in termijnen betaald via Clubcollect dat er dan tenminste 1 termijn moet zijn betaald. Bij het niet tijdig betalen kan uitsluiting van trainingen en wedstrijden plaatsvinden.

 Op de muurkrant

In de kantine van SVH hangt een groot televisiescherm waarop de digitale muurkrant van de regio Wateringseveld zichtbaar is.

Hierop wordt het laatste nieuws uit de regio getoond.

U ziet er bovendien belangrijke mededelingen van SVH en onze sponsors.

 

Buienradar

 Komende 2 uur