Positie | Team | PT | |
---|---|---|---|
1 | Semper Altius 1 | 6 | |
2 | Gouda 1 | 5 | |
3 | SVH 1 | 4 | |
4 | Stolwijk 1 | 1 |
Wedstrijddatum | Competitiesoort | Wedstrijd | ||
---|---|---|---|---|
28 mrt. 20:00 | regulier | SVH 2 - SEV 3 | ||
30 mrt. 08:00 | Toernooi | SVH JO13-1 - DHL | ||
30 mrt. 09:00 | Toernooi bij FC Zoetermeer | JO7-1 - FC Zoetermeer | ||
30 mrt. 09:00 | toernooidag bij FC Zoetermeer | JO7-2 - FC Zoetermeer | ||
30 mrt. 09:00 | tornooidag bij FC Zoetermeer | JO8-2 - FC Zoetermeer | ||
30 mrt. 09:00 | toernooidag bij FC Zoetermeer | JO9-2 - FC Zoetermeer | ||
30 mrt. 09:00 | Toernooidag bij FC Zoetermeer | JO9-3 - FC Zoetermeer | ||
30 mrt. 14:00 | regulier | SVH 2 - Verburch 4 | ||
31 mrt. 09:00 | Toernooidag bij FC Zoetermeer | JO10-3 - FC Zoetermeer | ||
31 mrt. 09:00 | Toernooidag bij FC Zoetermeer | SVH JO10-4 - FC Zoetermeer | ||
31 mrt. 09:00 | Toernooidag bij FC Zoetermeer | SVH JO11-1 - FC Zoetermeer | ||
31 mrt. 09:00 | Toernooidag bij FC Zoetermeer | JO11-2 - FC Zoetermeer | ||
31 mrt. 12:00 | Toernooidag bij DHL | SVH JO10-1 - DHL | ||
6 apr. 08:30 | regulier | GSC ESDO JO10-1 - SVH JO10-1 | ||
6 apr. 08:45 | regulier | BMT JO7-3 - SVH JO7-2 | ||
6 apr. 09:00 | regulier | Quintus JO9-1 - SVH JO9-1 | ||
6 apr. 09:05 | regulier | RVC Celeritas JO7-3 - SVH JO7-2 | ||
6 apr. 09:25 | regulier | SVH JO7-2 - HMSH JO7-4 | ||
6 apr. 09:30 | regulier | Schipluiden JO13-1 - SVH JO13-1 | ||
6 apr. 09:45 | regulier | HMSH JO12-2 - SVH JO12-3 | ||
6 apr. 10:00 | regulier | SVH JO7-1 - BMT JO7-4 | ||
6 apr. 10:00 | regulier | SVH JO9-3 - Erasmus JO9-2 | ||
6 apr. 10:00 | regulier | SVH JO9-2 - HDV JO9-1 | ||
6 apr. 10:00 | regulier | SVH JO12-1 - RVC Celeritas JO12-1 | ||
6 apr. 10:00 | regulier | SVH JO11-2 - HMSH JO11-3 | ||
6 apr. 10:00 | regulier | S.V. Den Hoorn JO11-4 - SVH JO11-1 | ||
6 apr. 10:20 | regulier | HMSH JO7-3 - SVH JO7-1 | ||
6 apr. 10:40 | regulier | SVH JO7-1 - VCS JO7-2 | ||
6 apr. 11:00 | regulier | Quick Steps JO10-1 - SVH JO10-4 | ||
6 apr. 11:15 | regulier | SVH JO8-2 - FC 's-Gravenzande JO8-8 | ||
6 apr. 12:00 | regulier | SVH JO13-2 - MVV '27 JO13-3 | ||
6 apr. 12:00 | regulier | SVH JO15-2 - Verburch JO15-2 | ||
6 apr. 12:00 | regulier | SVH JO14-1 - S.V. Den Hoorn JO14-1 | ||
6 apr. 12:00 | regulier | SVH JO8-1 - Sportclub Monster JO8-1 | ||
6 apr. 12:05 | regulier | SVH JO10-3 - RVC Celeritas JO10-2 | ||
6 apr. 12:30 | regulier | Die Haghe JO15-2 - SVH JO15-1 | ||
6 apr. 12:50 | regulier | SVH JO10-2 - KMD JO10-4 | ||
6 apr. 13:25 | regulier | SVH JO12-2 - sv Zuid West DH JO12-1 | ||
6 apr. 14:00 | regulier | SVH JO16-1 - Graaf W II VAC JO16-1 | ||
6 apr. 14:00 | regulier | SVH JO16-2 - HBS JO16-4 | ||
6 apr. 14:30 | regulier | DUNO 1 - SVH 1 | ||
6 apr. 15:00 | regulier | SEV 6 - SVH 3 | ||
6 apr. 16:00 | regulier | HMSH JO8-3 - SVH JO8-3 | ||
7 apr. 10:00 | regulier | SVH 35+1 - Foreholte 35+2 | ||
7 apr. 12:30 | regulier | SVH 2 - Quick 9 |
Wedstrijddatum | Wedstrijd | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|
24 mrt. | VELO 3 - SVH 2 | 0 - 2 | ||
24 mrt. | TAC'90 35+1 - SVH 35+1 | 3 - 0 | ||
23 mrt. | SVH 1 - sv Zuid West DH 1 | 1 - 2 | ||
23 mrt. | SVH 3 - KMD 5 | 4 - 4 | ||
23 mrt. | JO13-1 - SJC JO13-2 | 6 - 2 | ||
23 mrt. | Vredenburch 2 - SVH 2 | 5 - 0 | ||
23 mrt. | FC Zoetermeer JO14-1 - JO14-1 | 5 - 0 | ||
23 mrt. | SVH JO13-2 - VOC JO13-5 | 2 - 2 |